Search results

 1. Činnosť Centra nezávislej žurnalistiky / Rozália Al-Arabi, Karla Tanková   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 118-121.
  article
 2. Demografické charakteristiky Romů ve vybraných zemích střední a východní Evropy / Květa Kalibová   .  Cikánské skupiny a jejich sociální organizace.s. 214-237.
  article
 3. Klasifikace cikánů v Maďarsku / Kamill Erdős   .  Cikánské skupiny a jejich sociální organizace.s. 154-168.
  article
 4. Mezi "špinavostí" a "úzkostlivostí". O systému (ne)čistoty v komunitě maďarských Cikánů / Kata Horváth, Csaba Prónai   .  Cikánské skupiny a jejich sociální organizace.s. 177-192.
  article
 5. Mezigenerační změna : ke ztrátě dvou generací Romů v uplynulém půlstoletí (v důsledku poválečné migrace a asimilačních tlaků v 50. - 80. letech 20. století) Eva Davidová   .  Cikánské skupiny a jejich sociální organizace.s. 238-266.
  article
 6. Paradoxy rómskej rodiny / Terézia Lenczová   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 75-81.
  article
 7. Psychológia je tu aj pre Rómov / Juraj Štencl   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 107-108.
  article
 8. Rodina - existenčná, životná a rozvojová bunka každej ľudskej bytosti a celej spoločnosti / Vincent Kovačič   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 39-74.
  article
 9. Rómovia a cudzie jazyky / Dalibor Kovačič   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 96-106.
  article
 10. Rómovia a talent / Dalibor Kovačič   .  Nové smery rozvoja a perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.Nové smery rozvoja [a] perspektívy rómskej národnosti v pluralitnej spoločnosti II.s. 87-95.
  article

  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.