Search results

 1. Biogeochemická akumulace těžkých kovů na haldě opuštěného uhelného a uranového dolu v Bečkově u Žacléře = Biogeochemical accumulation of heavy metals at waste dump of former uranium and coal mine at Bečkov near Žacléř / Bohdan Kříbek ... [et al.]   .  Zprávy o geologických výzkumech v roce 2007.s. 167-172.
  article
 2. Chování a mobilita vybraných těžkých kovů ve dvou výtocích důlních vod v okolí Ratibořských Hor v Jihočeském kraji = Geochemical behaviour of heavy metals in the two different types of waste water – Ag-Pb-Zn mines near Ratibořské Hory in the South Bohemian Region / Michal Poňavič   .  Zprávy o geologických výzkumech v roce 2007.s. 182-185.
  article
 3. Ohrožení terénu vodou v poklesových územích OKR / Pavel Malucha   .  Těžba a její dopady na životní prostředí.Těžba a její dopady na životní prostředí II.s. 41-45.
  article
 4. Změna jakosti podzemních vod v letech 1991 – 2001 v důsledku ukončení těžby polymetalických rud a provozu odkaliště na lokalitě Turkaňk / Ivan Landa   .  Těžba a její dopady na životní prostředí.Těžba a její dopady na životní prostředí II.s. 54-61.
  article


  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.