Search results

 1. Ekonomika daru jako tmelící prvek společnosti : příspěvek k dějinám sociálních institucí / František Svoboda   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 17.
  article
 2. Forma a proces - dilema sociálneho podniku a sociálneho podnikania / Gabriela Lubelcová   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 11.
  article
 3. Měření a řízení výkonnosti sociálního podniku / Lilia Dvořáková   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 5.
  article
 4. Podpora sociální ekonomiky v intencích znění přípravovaného zákona o statusu veřejné prospěšnosti / Jan Nový   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 15.
  article
 5. Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty / Magdalena Hunčová   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 8.
  article
 6. Sociální ekonomika v Polsku - 6 typů WISE / Soňa Kotibová   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 10.
  article
 7. Sociální kapitál jako předpoklad a důsledek sociální ekonomiky, možnosti jeho měření / Jaroslava Šťastná   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 19.
  article
 8. Sociální podniky zřizované obcemi Libereckého kraje / Jaroslava Syrovátková, Pavla Ullmannová, Jaroslav Urban   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 18.
  article
 9. Specifika financování sociálních podniků v České republice / Jaroslava Syrovátková, Kateřina Šugárová   .  Finance a účetnictví v kontextu ekonomické krize.s. 20.
  article
 10. Účetnictví neziskového sektoru - účetnictví malých a středních podniků - možnosti sociálního účetnictví / Pavlína Mazancová   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 13.
  article


  This site uses cookies to make them easier to browse. Learn more about how we use cookies.