Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 5  
Váš dotaz: Věcné téma = "likvidace dolů"
 1. Charakteristika důlních vod v ložisku U rud Příbram během jeho zatápění a udržování ekologicky bezpečné hladiny / Karel Lusk   .  Těžba a její dopady na životní prostředí.Těžba a její dopady na životní prostředí II.s. 46-53.
  článek
 2. Poznatky z revizí zajištění starých důlních děl = The experience from revisions of old mining works / Michal Poňavič, Petr Rambousek, Pavel Šír   .  Zprávy o geologických výzkumech v roce 2007.s. 236-239.
  článek
 3. Problematika dobývání a ukončování hornické činnosti na dolech a lomech : mezinárodní odborný seminář : Desná-Černá říčka 4. a 5. prosince 2001 / pořádaný pod záštitou Jaroslava Dvořáčka, Romana Makaria   .  Ostrava :  Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava, Institut hornického inženýrství a bezpečnosti,  2001 . 186 s.
  Umístění Volné Nedostupné/Prezenčně Vypůjčené Rezervace
  sklad D10/000
 4. Využívání odpadů při likvidaci Dolu Jan Šverma v Žacléři - jedna z možností, jak může být těžební činnost lidstvu užitečná / Karel Novotný, Zdeněk Adamec   .  Těžba a její dopady na životní prostředí.Těžba a její dopady na životní prostředí II.s. 19-26.
  článek
 5. Změna jakosti podzemních vod v letech 1991 – 2001 v důsledku ukončení těžby polymetalických rud a provozu odkaliště na lokalitě Turkaňk / Ivan Landa   .  Těžba a její dopady na životní prostředí.Těžba a její dopady na životní prostředí II.s. 54-61.
  článek


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.