Výsledky vyhledávání

Nalezeno záznamů: 10  
Váš dotaz: Autor-kód záznamu + druh.dok = "^ujep_us_auth a0024995 xcla^"
 1. Aktivizace žáků ve výuce účetnictví prostřednictvím samostatného řešení příkladů / Miloslav Rotport   .  Využívání aktivizujících metod ve výuce ekonomických předmětů.s. 83-86.
  článek
 2. Balanced scorecard - metoda strategického řízení podniku / Ludmila Schusterová   .  Vysoká škola ekonomická v Praze.Nová teorie ekonomiky a managementu organizací.s. 1323-1331.
  článek
 3. Finanční účetnictví na území České republiky na počátku 20. století - jeho teoretický odkaz / Olga Malíková, Renata Venclová   .  Finance a účetnictví v kontextu ekonomické krize.s. 17.
  článek
 4. Obecné daňové a účetní problémy malých a středních podniků v ekonomickém prostředí euroregionu SILESIA / Václav Polok   .  Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (Katovice, Polsko.Vliv malých a středních podniků na sociálně-ekonomické prostředí regionu.s. 140-142.
  článek
 5. Problematika sestavení konsolidované účetní závěrky podle českých právních předpisů v pojmech / Jana Hakalová   .  Vysoká škola ekonomická v Praze.Nová teorie ekonomiky a managementu organizací.s. 363-370.
  článek
 6. Předpoklady rozvoje MSP v kontextu světového vývoje a návaznost na výzkum katedry účetnictví a odborné veřejnosti / Eva Sikorová   .  Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (Katovice, Polsko.Vliv malých a středních podniků na sociálně-ekonomické prostředí regionu.s. 164-171.
  článek
 7. Social accounting and social audit in the UK / Roger Spear   .  The worth of the social economy.s. 133-150.
  článek
 8. Target costing as a tool of project value creation / Alina Kozarkiewicz-Chlebowska, Monika Łada   .  Vysoká škola ekonomická v Praze.Nová teorie ekonomiky a managementu organizací.s. 695-704.
  článek
 9. Účetní záznamy starověkých Inků / Petra Čermáková, Olga Malíková   .  Finance a účetnictví v kontextu ekonomické krize.s. 14.
  článek
 10. Účetnictví neziskového sektoru - účetnictví malých a středních podniků - možnosti sociálního účetnictví / Pavlína Mazancová   .  Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem.Sociální ekonomika jako producent sociální a veřejné přidané hodnoty.s. 13.
  článek


  Tyto stránky využívají soubory cookies, které usnadňují jejich prohlížení. Další informace o tom jak používáme cookies.