Počet záznamů: 1  

Agroturistika - srovnání možností v ČR i zahraničí

 1. Údaje o názvuAgroturistika - srovnání možností v ČR i zahraničí / Dominika Málková
  Osobní jméno Málková, Dominika, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Fyz.popis71 listů, 3 nečíslované listy příloh : barevné ilustrace, grafy
  PoznámkyVedoucí práce Petr Vráblík. Oponent Petr Dvořák
  AbstraktTématem mé bakalářské práce je ,,Agroturistika - srovnání možností v ČR i zahraničí". Téma agroturistika jsem zvolila, protože se stává čím dál větším trendem v odvětví cestování a trávení dovolené. Tato bakalářská práce popisuje historii agroturistiky v České republice a její vývoj, porovnává současný stav nabídek a služeb v ČR i zahraničí, dále jsou zde nastíněny možná zvýhodnění a dotace pro podnikatele v této oblasti cestovního ruchu. Konkrétně porovnává nabídky ubytování a zážitků v různých zemí Evropy, popisuje dostupnost informací o službách i jejich ceny. Celkově hodnotí stav agroturistiky v celé České republice a její možnosti, včetně zpracovaných dotazníkových šetření o povědomí lidí (potencionálních hostů) - jejich zájmu o agroturistiku u nás i v zahraničí. Zaměřena je na agroturistiku ve Středních Čechách, která obsahuje popis všech nabídek, dále zahrnuje i kompletní popis služeb a provozu dvou farem včetně fotodokumentace.
  The title of my bachelor thesis is ,,Agrotourism - comparsion of possibilities i the Czech Republic and abroad". Agritorism I chose because it is becoming an increasing trend in the travel and spending holiday. This bachelor thesis describes the history of agrotourism in the Czech Republic and development. The study compares the status of offers and services in the Czech Republic and abroad. Also describes subsidies available to entreprneurs. It specifically compares offers of accommodation and experiences in diffrerent European countries, describes the availability of information about services and their prices. Evaluates the state of agrotourism in the whole Czech Republic and their possibilities. This bachelor thesis including questionnaire about the interest of agrotourism in the Czech Republic and abroad. Describes agrotourism in Central Bohemia, which contains a description of all offers, also includes a complete description of the services and operation of two farms including photodocumentation.
  Dal.odpovědnost Vráblík, Petr, 1975- (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dvořák, Petr (oponent)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra přírodních věd (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla agroturistika * venkovský cestovní ruch
  Předmět.hesla venkovská turistika * farma Košík * Středočeský kraj * Svaz venkovské turistiky a agroturistiky * agrotourism * rural tourism
  Forma, žánr bakalářské práce
  Konspekt338.3/.4 - Hospodářská a výrobní odvětví
  MDT338.48-44(1-22) * 338.48-6(1-22) * (043)378.22
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://portal.ujep.cz/StagPortletsJSR168/CleanUrl?urlid=prohlizeni-prace-detail&praceIdno=00176557
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  DA 99123300709912sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1