Počet záznamů: 1  

Analýza potenciálu cestovního ruchu v obci Doksy

 1. Údaje o názvuAnalýza potenciálu cestovního ruchu v obci Doksy = Analysis of the potential of tourism in Doksy / Eliška Fuljerová
  Osobní jméno Fuljerová, Eliška, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Fyz.popis62 listů : barevné ilustrace, grafy + 1 CD
  PoznámkyOponent Jiří Anděl. Vedoucí práce Ladislav Bobr
  AbstraktAutorka se v této diplomové práci zabývá hodnocením potenciálu cestovního ruchu v obci Doksy a okolí. Cílem této diplomové práce je najít nové možnosti pro rozvoj cestovního ruchu ve vymezeném území na základě analýzy přírodních a kulturních předpokladů. Součástí této diplomové práce je také vytvoření webové mapové aplikace, která má za úkol pomoc se zlepšením propagace zájmového území. První část práce je zaměřená na pojmy, které souvisí s cestovním ruchem. V dalších částech práce je představena geografická charakteristika zájmového území, která je důležitá pro vymezení předpokladů pro rozvoj cestovního ruchu. Součástí této kapitoly je vytvoření SWOT analýzy, která ukazuje na silné a slabé stránky této oblasti. Nedílnou součástí této práce je dotazníkové šetření návštěvníků Doks.
  Author of this thesis deals with evaluation of potential in the tourist industry in Doksy municipality. The goal of this thesis is to find new possibilities to expand the tourist industry on mention municipality based on analysis of natural and cultural preconditions. A web map application is created as part of this dissertation, which supposed to help promote the area in concern. First part of thesis is focused on terms, which are related to tourist industry. Following part of the thesis introduce geographical characteristic of the area, which is important for determination of conditions for the development of the tourist industry. SWOT analysis shows strong and weeks spots of this area and is also a part of this chapter. Integral part is a survey filled by visitors of Doksy.
  Dal.odpovědnost Anděl, Jiří, 1950- (oponent)
  Bobr, Ladislav, 1986- (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra geografie (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla cestovní ruch - Doksy (Česká Lípa, Česko : oblast) * reklama a propagace * WWW aplikace
  Předmět.hesla Máchovo jezero * potenciál cestovního ruchu * webová propagace * tourism potential * web propagation
  Forma, žánr diplomové práce
  Konspekt338.3/.4 - Hospodářská a výrobní odvětví
  MDT(437.316) * 338.48 * 659.1 * 004.738.52:004.77 * (043)378.2
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://portal.ujep.cz/StagPortletsJSR168/CleanUrl?urlid=prohlizeni-prace-detail&praceIdno=00177541
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  DA 92363300709236sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1