Počet záznamů: 1  

Rozvoj matematického myšlení u dětí předškolního věku s využitím environmentální výchovy

 1. Údaje o názvuRozvoj matematického myšlení u dětí předškolního věku s využitím environmentální výchovy / Tereza Jakoubková
  Osobní jméno Jakoubková, Tereza, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Fyz.popis72 listů, 24 nečíslovaných listů příloh : barevné ilustrace + 1 CD
  PoznámkyVedoucí práce Dagmar Malinová
  AbstraktBakalářská práce pojednává o propojení environmentální výchovy a rozvoje matematického myšlení u dětí předškolního věku. Cílem bakalářské práce je vytvoření didaktického materiálu, který je zaměřen na rozvoj předmatematických představ a zároveň získávání poznatků o světě a životním prostředí. Součástí všech učebních úloh jsou metodické pokyny pro pedagogy, kteří s dětmi v mateřských školách pracují. Výstupem bakalářské práce je didaktický materiál a ověření jeho účinnosti v praxi s využitím metody pedagogického pozorování.
  This bachelor's thesis deals with link between environmental education and development of mathematical thinking in children case of preschool age. The aim of the thesis is to create a didactic material, which is focused on developing of pre-mathematical ideas together with acquiring knowledge about the world and the environment. The parts of all learning tasks are methodological guidelines for educators working with children in kindergartens. The outcome of the Bachelor thesis is didactic material and verification of its effectiveness in practice with the use methods of teaching observation.
  Dal.odpovědnost Malinová, Dagmar (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra primárního vzdělávání (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla matematické myšlení * environmentální výchova a vzdělávání * děti předškolního věku
  Předmět.hesla geometrie * environmentální senzitivita * didaktické pomůcky * preschool education * environmental education * mathematical thinking * geometry * environmental sensitivity * didactical aids
  Forma, žánr bakalářské práce
  Konspekt51 - Matematika
  MDT51:165 * 502:37.03 * 316.346.32-053.4 * (043)378.22
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://ws.ujep.cz/ws/services/rest/kvalifikacniprace/downloadPraceContentAuth?adipIdno=175719
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  DA 62813300706281sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1