Počet záznamů: 1  

Rozvoj orientace v prostoru u předškolního dítěte

 1. Údaje o názvuRozvoj orientace v prostoru u předškolního dítěte [rukopis] / Jitka Hrubešová
  Osobní jméno Hrubešová, Jitka, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Vyd.údaje2013
  Fyz.popis53 l. : barev. il. + 1 CD-ROM
  PoznámkyVed. práce Dagmar Malinová
  AbstraktBakalářská práce je zaměřena na zkoumání prostorové orientace u dětí předškolního věku. Cílem práce je zjištění úrovně prostorové a časové orientace a obohacení nabídky aktivit v mateřských školách směřující k jejímu rozvoji. Orientace v prostoru je součástí průpravy v oblasti matematických a geometrických představ dítěte. Práce je v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání a její součástí je návrh vlastní didaktické pomůcky pro zkoumání stupně prostorových a časových znalostí.
  The thesis is focused on examining the spatial orientation of preschool children. The aim is to examine the level of spatial and temporal orientation and enrichment activities on offer in kindergartens towards its development. Orientation in space is part of the preparation in the field of mathematical and geometrical concepts of the child. Work is in accordance with the Framework educational program for pre-school education, and includes a proposal for their own teaching aids for examining level of temporal and spatial knowledge.
  Dal.odpovědnost Malinová, Dagmar (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Pedagogická fakulta. Katedra matematiky (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla Předškolní vzdělávaní * matematické myšlení * prostorová orientace * hra * komunikace * Pre-school education * mathematical thinking * spatial orientation * game * communications
  Forma, žánr bakalářské práce
  MDT(043)378.22
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://ws.ujep.cz/ws/services/rest/kvalifikacniprace/downloadPraceContentAuth?adipIdno=164960
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  DA 16263300701626sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1