Počet záznamů: 1  

Katalog geomorfologických objektů v Děčínských stěnách

 1. Údaje o názvuKatalog geomorfologických objektů v Děčínských stěnách [rukopis] / Vlasta Mašková
  Osobní jméno Mašková, Vlasta, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Vyd.údaje2012
  Fyz.popis82 l. : [2] l., [1] slož. l. příl. : il., mapy
  PoznámkyVed. práce Alena Chvátalová
  AbstraktBakalářská práce se věnuje geomorfologickým objektům, které se nachází v zájmovém území v Děčínských stěnách. Jako hlavní výstup této práce se stává katalog geomorfologických objektů, které jsou pro tuto oblast typické. Jednotlivé objekty jsou na základě terénního průzkumu geomorfologicky charakterizovány, zfotodokumentovány a následně zařazeny do katalogu. První část práce se zabývá fyzicko-geografickou charakteristikou Děčínských stěn. Druhá část předkládá přehled geomorfologických objektů vyskytujících se v Děčínských stěnách, z kterých je vytvořen katalog. V přílohách je přiložena mapa, v níž jsou jednotlivé objekty zakresleny.
  This bachelor thesis focuses on geomorfological objects which located in area of interest Děčínské stěny. As a main output of this work is the cataloque of geomorfological objects which are typical for this territory. The individual objects are based on field survey geomorfologically characterized and dokumented by taking fotos. Then the objects are included in cataloque. The first part deals with physiographical characteristics of Děčínské stěny. The second part presents summary of geomrofological objects that occur in area of interest, from which is created the cataloque. In attachments is the map of the area in which the individulal objects are drawn.
  Dal.odpovědnost Chvátalová, Alena, 1963- (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra geografie (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla geomorfologické útvary - Děčínské stěny (Česko) * fyzická geografie
  Předmět.hesla geomorfologický * Děčínské stěny * mezoformy * mikroformy * Růžovská vrchovina * Sněžnická hornatina * katalog * kvádrové pískovce * geomorfological * Děčínské walling * mezoforms * microforms * cataloque * Růžovská vrchovina * Sněžnická hornatina * cuboidal sandstones * cataloque
  Forma, žánr bakalářské práce
  Konspekt911 - Obecná geografie. Systematická geografie
  MDT911.2 * (234.563) * (437.31-16) * 551.4 * (043)378.22
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://ws.ujep.cz/ws/services/rest/kvalifikacniprace/downloadPraceContentAuth?adipIdno=122673
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  P-DP 191233149959123sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1