Počet záznamů: 1  

Ergoterapie u dětí - dětská mozková obrna

 1. Údaje o názvuErgoterapie u dětí - dětská mozková obrna [rukopis] / Lucie Kořánová
  Osobní jméno Kořánová, Lucie, (autor diplomové práce nebo disertace)
  Vyd.údaje2011
  Fyz.popis57 l., [6] l. příl. : il.
  PoznámkyVed. práce Eva Křemenáková
  AbstraktPráce se skládá ze tří částí. Obecná část je zaměřena na dětskou mozkovou obrnu a její incidenci, etiologii, klinický obraz, formy, prognózu, průběh onemocnění, diagnostiku a léčbu. Dále je zde probrána dětská mozková obrna jako kombinované postižení. Speciální část se věnuje ucelené rehabilitaci u dětí s dětskou mozkovou obrnou. Jsou zde popsány základní složky ucelené rehabilitace a jejich prostředky. V hlavní časti, kazuistice, je popsáno vyšetření klientky, terapie a její následná úspěšnost.
  My thesis consists of three parts. The first theoretical part is focused on cerebral palsy and its incidence, aetiology, clinical picture, types, prognosis, course of a disease, diagnosis, and treatment. Cerebral palsy is further presented as a combined handicap in the first part. The second, practical, part offers a view of a comprehensive physiotherapy with children suffering from cerebral palsy. There are described basic components of the comprehensive physiotherapy and its means. The third and main part of my thesis focuses on a case report and describes the diagnosis, treatment, and follow-up of a child with cerebral palsy.
  Dal.odpovědnost Křemenáková, Eva (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
  Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra fyzioterapie a ergoterapie (udělovatel akademické hodnosti)
  Předmět.hesla dětská mozková obrna * ergoterapie * ucelená rehabilitace * cerebral palsy * occupational therapy * comprehensive rehabilitation
  Forma, žánr bakalářské práce
  MDT(043)378.22
  Země vyd.Česko
  Jazyk dok.čeština
  URLhttps://ws.ujep.cz/ws/services/rest/kvalifikacniprace/downloadPraceContentAuth?adipIdno=137427
  Druh dok.Vysokoškolské práce
  SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo
  P-DP 180683149958068sklad Cpouze prezenčně

Počet záznamů: 1