1. Údaje o názvuPrůzkum a sanace starých ekologických zátěží na příkladě rozvodny ZČE v Plzni - Křimicích / [rukopis] Petr Pokorný
    Osobní jméno Pokorný, Petr (autor diplomové práce nebo disertace)
    Údaje o vydání
    Vyd.údaje1999
    Fyz.popis104 s., 8 s. m. a fot. příl.
    PoznámkyVed. práce věra Kreníková
    Pozn.o dizertaciUniverzita J. E. Purkyně, Ústí nad Labem. Fakulta životního prostředí. Katedra průmyslových technologií a techniky. Obor: inženýrství životního prostředí - odpadové hospodářství.
    Dal.odpovědnost Kreníková, Věra, 1939- (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
    Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra technických věd (udělovatel akademické hodnosti)
    Předmět.hesla ekologické škody * ekologické zátěže * sanační práce
    Forma, žánr diplomové práce