1. Údaje o názvuProměny depozitní politiky českých bank v kontextu makroekonomických nástrojů měnové politiky ČNB / Hana Roučková
    Osobní jméno Roučková, Hana, (autor diplomové práce nebo disertace)
    Vytvoření/vznik2016
    Fyz.popis84 listů, [10] nečíslovaných listů příloh : grafy, schémata + 1 CD
    PoznámkyVedoucí práce Olga Faltejsková. Oponent Zuzana Novotná
    Pozn.o dizertaciDiplomová práce -- Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, Fakulta sociálně ekonomická, 2017
    Dal.odpovědnost Faltejsková, Olga (vedoucí diplomové práce nebo disertace)
    Novotná, Zuzana (oponent)
    Dal.odpovědnost Univerzita J.E. Purkyně v Ústí nad Labem. Katedra financí a účetnictví (udělovatel akademické hodnosti)
    Předmět.hesla bankovnictví * měnová politika
    Forma, žánr diplomové práce
    Konspekt336.7 - Finance
    MDT336.71 * 336.74:338.23 * (043)378.2
    Země vyd.Česko
    Jazyk dok.čeština
    URLhttps://portal.ujep.cz/StagPortletsJSR168/CleanUrl?urlid=prohlizeni-prace-detail&praceIdno=00174418
    Druh dok.Vysokoškolské práce
    SignaturaČár.kódDislokaceVolný výběrInfo