Foletti, Karolina, 1985-

1. Osobní jménoFoletti, Karolina, 1985-
    BiografieHistorička, historička umění a odbornice na ruštinu a ruskou literaturu. Též překladatelka z a do různých jazyků.
    Zdroj nalezených informacíBordino, Chiara (ed.): Teorie obrazu v raném křesťanství? : výběr z textů antických myslitelů s komentářem (přeložili Karolina Foletti ... [et al.]), 2020 (autoritní forma) ; www(Masarykova univerzita, Filozofická fakulta, Centrum raně středověkých studií), cit. 30. 9. 2020 (autoritní forma) ; www(Kontexty, časopis o kultuře a společnosti), cit. 30. 9. 2020 (datum narození) ; www(Masarykova univerzita), cit. 30. 9. 2020 (autoritní forma)
    DatabázeSoubor osobních jmen a jmen rodin (rodů)
    Odkazy (3) - Knihy