Paloušek, David, 1975-

1. Osobní jménoPaloušek, David, 1975-
    BiografieNarozen 1975 v Olomouci. Ing. et Ing., Ph.D., technik, konstruktér, vysokoškolský asistent (Ústav konstruování, Fakulta Strojního inženýrství, Vysoké učení technické, Brno). Věnuje se 3D optické digitalizaci, vývoji ortopedických protetik, virtuální konstrukci a navrhování.
    Zdroj nalezených informacíCizmar I, Florian Z, Navrat T, Palousek D.: A biomechanical study of a suture between the deltoid muscle and a free tendon graft for reconstruction of the elbow extension. Biomedical papers, 2011, roč. 155, č. 1, s. 79-83. ; www(FSI VUT v Brně), cit. 7. 6. 2011 (autoritní forma, profesní údaje) ; Paloušek, David: 3D optická digitalizace a rapid prototyping v ortotice a protetice, 2014 (datum narození)
    DatabázeSoubor osobních jmen a jmen rodin (rodů)
    Odkazy (2) - ČLÁNKY